DODATKOWE MIEJSCA NA SZKOLENIE PT. PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA DLA STUDENTÓW STACJONARNYCH

dodano 17 lutego 2016, o godzinie 10:12

Wielce Szanowni Państwo Studiujący!

Uprzejmie zawiadamiam, iż w związku z nieznacznym zainteresowaniem udziałem w szkoleniu pt.: „Pierwsza pomoc przedmedyczna” wśród Studentów studiów niestacjonarnych, uruchomiliśmy możliwość zapisywania się dla Studentów Studiów Stacjonarnych na szkolenie organizowane w dniach 27-28 luty 2016 roku. Mimo pierwotnych deklaracji, szkolenie ponownie odbędzie się w siedzibie Wykonawcy (EFFEKT. Sp. Z.O.O) w Katowicach przy ulicy Staromiejskiej 6/2. Szkolenie przewidziane jest dla grupy 30 osób. Planowany czas szkolenia to godziny 9.00-15.00. Przypominam, że warunkiem uruchomienia grupy jest deklaracja co najmniej 10 uczestników. Osoby niezdecydowane proszone są o nie blokowanie miejsc w systemie USOS.