DODATKOWE MIEJSCA NA SZKOLENIE PT. „WARSZTATY SABOTAŻOWE” DLA STUDENTÓW STUDIÓW STACJONARNYCH

dodano 14 listopada 2015, o godzinie 10:07

Wielce Szanowni Uczestnicy Projektu NOJAK!

Uprzejmie zawiadamiam, iż w związku z zaistnieniem żądzy udziału w zbliżającym się szkoleniu pt.: Warsztaty Sabotażowe wśród studentów stacjonarnych, uruchomiliśmy możliwość logowania się na miejsca przeznaczone dla studentów niestacjonarnych. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do logowania.

Jednocześnie przypominam, iż to że Państwo uczestniczący nie ponoszą żadnych kosztów szkolenia, nie oznacza, że nikt za nie nie płaci. Koszt szkolenia ponosi Uniwersytet Śląski i pokrywa je ze środków przekazanych przez FSS. Fakt zalogowania się i późniejsza absencja sprawia, iż zainwestowane pieniądze zostają zamrnotrawione. Zapisując się i nie przychodząc blokujecie Państwo miejsce innym chętnym. Zachęcam Państwa zatem do rozważnych decyzji i w przypadku zmiany stanowiska, prosze o wylogowywanie się z grupy lub wiadomość mailową wyrażającą wolę rezygnacji. W takiej sytuacji zawsze inny chętny może zgłosić swój udział w kursie.

Robert Netczuk