II TURA REKRUTACJI NA SZKOLENIE PT. PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA

dodano 26 lutego 2016, o godzinie 21:47

Wielce Szanowni Uczestnicy Projektu NOJAK!

W związku z niewielkim (najprawdopodobniej wynikającym z trudów i następstw sesji egzaminacyjnej) zainteresowaniem udziałem w szkoleniu z zakresu pierwszej pomocy organizowanym w dniach 27-28 luty, uprzejmie zawiadamiam, że kolejna i ostatnia tura szkolenia przewidziana dla Studentów Niestacjonarnych odbędzie się w dniach 12-13 marca 2016 roku. Szkolenie odbywać się będzie w siedzibie Wykonawcy, czyli w Katowicach, przy ulicy Staromiejskiej 2/6. Planowany czas szkolenia to przedział godzin 9.00-15.00.

Rekrutacja rozpocznie się w dniu 29 lutego 2016 roku o godzinie 21.00. Bądźcie czujni, bo to już naprawdę ostatni raz. Kolejny wariant darmowych usług z zakresu opieki zdrowotnej ze strony podmiotów komercyjnych najprawdopodobniej będzie Państwa udziałem dopiero z chwilą osiągnięcia wieku emerytalnego.

Serdecznie pozdrawiam

Wasz Nieustraszony Koordynator Projektu