LISTA REZERWOWA DLA OSÓB ZAINTERESOWANYCH UDZIAŁEM W KURSIE PIERWSZEJ POMOCY

dodano 9 grudnia 2014, o godzinie 10:48

Wielce Szanowni Uczestnicy Projektu!

W związku z edycją kolejnego kursu krótkoterminowego, gorąco zapraszam do kategorycznego przemyślenia woli udziału w kursie. Przypominam, iż absencja, oprócz możliwości pozbawienia prawa udziału w kolejnych specjalistycznych (nieodpłatnych!) kursach i szkoleniach, blokuje nadto możliwość udziału w kursie innym zainteresowanym. W związku z powyższym, bardzo proszę o refleksję i w przypadku zmiany decyzji z jakiejkolwiek przyczyny, polecam nawiązanie ze mną kontaktu w formie elektronicznej. W takim wypadku, do listy chętnych zostanie dołączona kolejna osoba chętna z listy rezerwowej, na którą od dziś można się wpisywać w dziekanacie studiów na kierunku Administracja.

Osoby pragnące złożyć deklaracje lub skonsultować swoje wątpliwości, serdecznie zapraszam na swój dyżur w czwartek o godzinie 18.00-19.30. W związku z prowadzeniem zajęć ze studentami studiów niestacjonarnych jestem także dostępny w najbliższy piątek od godziny 15.00- 17.00.

Serdecznie pozdrawiam

Robert Netczuk