LOGOWANIE NA SZKOLENIE PT.: DZIAŁANIA OCHRONNE W STRATEGII OCHRONY OSÓB

dodano 18 września 2015, o godzinie 16:32

Szanowni Państwo Uczestniczący w Projekcie!

Uprzejmie zawiadamiam, iż w dniach 3-4 października 2015 roku odbędzie się szkolenie specjalistyczne pt.: „Działania ochronne w strategii ochrony osób”. Szkolenie będzie trwało łącznie 20 godzin lekcyjnych:

Szkolenie odbędzie się na terenie znanego Państwu z wcześniejszych zajęć Śląskiego Klubu Strzeleckiego ALFA Sp. z o.o., znajdującego się przy ulicy Zwycięstwa 2 w Siemianowicach Śląskich. Z uwagi na fakt, iż od poprzedniego logowania upłynął znaczny czas, w najbliższym tygodniu ponownie aktywujemy wpisy, aby Ci z Państwa, którzy zmienili zdanie, mogli to uzewnętrznić w systemie USOS. Bardzo proszę o dokonanie stosownych zmian, ponieważ osoby zalogowane, które nie mają zamiaru brać udziału w szkoleniu blokują miejsce innym chętnym.

Ze względu na specyfikę szkolenia, Wykonawca informuje, że nie jest ono przeznaczone dla osób z niepełnosprawnością lub ograniczoną sprawnością ruchową. Uczestnik powinien wykazać się dobrym stanem zdrowia i koordynacją.

Ze swojej strony sugeruję zaopatrzenie się w ubiór i obuwie umożliwiające wykonywanie zadań związanych z szybkim przemieszczaniem się wraz z osobą ochranianą.

Serdecznie pozdrawiam

Koordynator Projektu