NABÓR NA SZKOLENIE METODY I ŚRODKI OCHRONY PORTÓW LOTNICZYCH

dodano 24 grudnia 2014, o godzinie 10:09

Wielce Szanowni Państwo Uczestniczący w Projekcie!

W związku z nieustającą troską o wysoką jakość prowadzonych dla Państwa szkoleń, zmuszeni jesteśmy dokonać przesunięcia planowanego na dni 10-11 stycznia 2015 roku, kursu „Działania ochronne w strategii ochrony osób” na termin kwietniowy. Zmiana ta jest spowodowana nieplanowanym przez nas wcześniej wyjazdem służbowym jednego z głównych realizatorów szkolenia. W zamian za to proponujemy Państwu udział w szkoleniu o tytule „Metody i środki ochrony portów lotniczych„. W związku z powyższym, gorąco zachęcam Państwa do logowania na powyższe szkolenie za pośrednictwem systemu USOS. Z uwagi na przerwę świąteczną, system rozpocznie nabór dopiero w nowym roku. Wszystkich zainteresowanych poznaniem zasad zarządzaniem bezpieczeństwem w lotnictwie cywilnym gorąco zapraszam.

Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia

Robert Netczuk