POROZUMIENIE Z ŚLĄSKIM KOMENDANTEM WOJEWÓDZKIM POLICJI

dodano 29 października 2014, o godzinie 16:06

W dniu 29 pażdziernika 2014 roku, Jego Magnificencja prof. dr hab. Wiesław Banyś Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, zawarł porozumienie o współpracy z Śląskim Komendantem Wojewódzkim Policji w Katowicach – Panem nadinsp. Krzysztofem Jaroszem. Porozumienie jest podsumowaniem wieloletniej współpracy pomiędzy Uniwersytetem Śląskim, a Śląskim Garnizonem Policji oraz ma na celu stworzenie podstaw formalnoprawnych do rozwoju nowych form kooperacji pomiędzy Stronami pozrozumienia w obszarze nauk prawnych, nauk o bezpieczeństwie oraz sportów i specjalności obronnych. Ideą przewodnią porozumienia jest nawiązanie i rozwój współpracy poprzez synergię działań badawczych Uniwersytetu Śląskiego, z działalnością Policji w obszarze rozpoznawania, wykrywania  oraz ścigania przestępstw i wykroczeń oraz innych przejawów dezorganizacji życia społecznego.

• pdf Treść porozumienia
    Porozumienie o wzajemnej współpracy naukowo - dydaktycznej
    Data dodania: 29 października 2014 16:05 Rozmiar pliku: 148 kB