REKRUTACJA NA SZKOLENIE PT.: PRZETRWANIE SYTUACJI KRYZYSOWEJ (ZAKŁADNICZEJ)

dodano 15 stycznia 2016, o godzinie 17:19

Wielce Szanowni Uczestnicy Projektu NOJAK!

Uprzejmie zawiadamiam, że w poniedziałek dnia 18 stycznia 2016 roku rozpocznie się rekrutacja na szkolenie pt.: „Przetrwanie sytuacji kryzysowej (zakładniczej)”. Tak jak uprzednio rekrutacje prowadzimy za pośrednictwem Uczelnianego Systemu Obsługi Studenta (USOS) z podziałem na grupy dla Studentów Stacjonarnych i Niestacjonarnych. Rekrutacja zakończy się w dniu 25 stycznia 2016 roku.

Szkolenie odbędzie się w dniach 30-31 stycznia 2016 roku. w godzinach od 9.00-17.00. Zajęcia będą prowadzone na terenie Śląskiego Klubu Strzeleckiego ALFA Sp. Z.O.O. w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Zwycięstwa 2. Szkolenie połączone będzie z zajęciami praktycznymi, więc bardzo proszę o ubranie się w sposób adekwatny do sytuacji (obuwie na płaskiej podeszwie).

Pomny doświadczeń z poprzedniego szkolenia, bardzo proszę o podejmowane przemyślanych decyzji i nie blokowanie miejsc w systemie USOS w sytuacji, gdy nie jesteście Państwo pewnie swojego udziału. Dokonanie zapisu i późniejsze próby zamiany za pośrednictwem facebook’a uniemożliwia nam dokonanie racjonalnej oceny liczby uczestników kursu i tym samym naraża na nieuzasadnione wydatki. W przypadku wątpliwości bardzo proszę o sygnał za pośrednictwem służbowej poczty elektronicznej.

Serdecznie pozdrawiam