SZKOLENIE METODY I ŚRODKI OCHRONY PORTÓW LOTNICZYCH

dodano 4 kwietnia 2015, o godzinie 10:41

Wielce Szanowni Państwo Uczestniczący w Projekcie!

Uprzejmie zawiadamiam, iż w dniu 11-12 kwietnia, odbędzie się szkolenie specjalistyczne pt. Metody i środki ochrony portów lotniczych. Szkolenie przeprowadzone będzie w godzinach od 8.15 do 13.50 i zostanie przeprowadzone w sali 3.52 w siedzibie Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Zajęcia poprowadzi Szef Pionu Bezpieczeństwa Międzynarodowego Portu Lotniczego Balice – Pan Marek Brzęk. Uprzejmie zawiadamiam, iż na tę okoliczność wznowiono możliwość logowania się w systemie USOS. Wszystkie osoby, które zapisały się i zmieniły zdanie, bardzo proszę o dokonanie stosownych korekt. Osoby, które w tzw. międzyczasie osiągnęły odpowiedni poziom motywacji do udziału w szkoleniu bardzo prosimy o dokonanie rejestracji w systemie USOS.

Serdecznie pozdrawiam

P.S.

Przypominam, iż jednocześnie uruchomiono także system rejestracji na kolejne szkolenie specjalistyczne pt.: Ochrona obiektów wielkopowierzchniowych, które odbędzie się w dniach 16-17 maja 2015 roku.

dr Robert N.