TERMINY ROZPOCZĘCIA ZAJĘĆ KURSÓW DŁUGOTERMINOWYCH

dodano 28 stycznia 2015, o godzinie 17:17

Szanowni Państwo Uczestniczący w Projekcie!

Zgodnie z Państwa wątpliwościami ujawnionymi na portalach społecznościowych, wspólnie z Wykonawcą dokonaliśmy kolejnej weryfikacji terminów rozpoczęcia poszczególnych kursów. Jeszcze raz przypominam Państwu, że do rozpoczęcia kursów  istnieje możliwość dokonywania korekt swoich wyborów, zgodnie z zainteresowaniami i kwalifikacjami psychofizycznymi. Bardzo więc proszę o rozwagę i realne ocenianie swoich możliwości czasowych, umiejętności i potrzeb.

1. Kurs przygotowawczy do kursu instruktora strzelectwa sportowego (35 godzin). Kurs rozpocznie się w dniu 12 lutego (czwartek) o godzinie 18.30 w sali 3.19. Kolejne spotkania odbywać się będą we wtorki i czwartki (18.30-20.00) oraz w weekendy wolne od zajęć na kierunku administracja, w terminach ustalonych przez Wykonawcę wspólnie z grupą. Opiekunem kursu jest Pan  Mariusz Strojniak.
  2. Kurs instruktora samoobrony (150 godzin). Kurs rozpocznie się w dniu 17 lutego (wtorek) o godzinie 18.00 w sali gimnastycznej przy ulicy Ostrogórskiej 21 w Sosnowcu. Kolejne spotkania odbywać się będą we wtorki i czwartki w godzinach (18.00-20.00) oraz w weekendy wolne od zajęć na kierunku administracja, w terminach ustalonych przez Wykonawcę wspólnie z grupą.  Opiekunem kursu jest Pan Jacek Frucz.
  3. Kurs instruktora surwiwalu (150 godzin). Kursu rozpocznie się w 17 lutego (wtorek) o godzinie 18.30 w sali 3.19. Kolejne spotkania odbywać się będą we wtorki i czwartki oraz w weekendy wolne od zajęć na kierunku administracja, w terminach ustalonych przez Wykonawcę wspólnie z grupą. Opiekunem kursu jest Pan Dariusz Parzniewski.
  4. Kurs detektywa  (50 godzin). Kurs rozpocznie się w dniu 18 lutego (środa) o godzinie 18.30 w sali 3.19. Kolejne spotkania odbywać się będą  w środy i piątki w godzinach (18.30-20.00). Opiekunem kursu jest Pani Patrycja Hejła.
  5. Kurs kwalifikowanego pracownika ochrony (245 godzin). Kurs rozpocznie się w dniu 18 lutego (środa) o godzinie 18.30 w sali 3.52. Kolejne zajęcia odbywać się będą w środy i piątki w godzinach (18.30-20.00) oraz w weekendy wolne od zajęć na kierunku administracja, w terminach ustalonych przez Wykonawcę wspólnie z grupą. Opiekunem kursu jest Pan Mariusz Szałabski.

Zgodnie z wolą Wykonawcy, podczas spotkań inauguracyjnych będziecie Państwo mieli możliwość wpływu na harmonogram zajęć, w tym także prawo ustalenia terminu i warunków udziału w części kursów organizowanych w okresie wakacyjnym. Obecność Państwa na spotkaniach inauguracyjnych jest zatem niezbędna.

Nadmieniam również, iż termin rozpoczęcia i realizacji zajęć kursu instruktora strzelectwa sportowego, zostanie ustalony po zakończeniu kursu przygotowawczego. Z kolei termin rozpoczęcia kursu instruktora Point Shooting Tactical System, będzie określony po zakończeniu kursu instruktora strzelectwa sportowego.

Pragnę również poinformować o konieczności zawarcia rozszerzonej, indywidualnej polisy ubezpieczeniowej przez każdego z uczestników szkoleń. Polisa powinna uwzględniać III (trzecią) grupę ryzyka z uwzględnieniem szkoleń zawodowych. W poczuciu troski za Państwa komfort udziału w kursach, Wykonawca kursów sugeruje Państwu 3 możliwości:

1. Wykupienie ubezpieczenia dostępnego na Uczelni (PZU).
  2. Wykupienie ubezpieczenia we własnym zakresie tzw. na własną rękę u dowolnego ubezpieczyciela.
  3. Skorzystanie z polisy dostosowanej do w/w wymagań za pośrednictwem Wykonawcy, tj. OSZiIB KAMELEON. Szczegółowych informacji udziela Pani Katarzyny Konowalczuk, przedstawicielka TUiR „Warta” S.A. Kontakt mailowy katarzyna.konowalczuk@interia.pl lub telefoniczny pod nr 504-411-522.

Proszę pamiętać, że wykupienie polisy jest obowiązkowe, a treść zawartych ubezpieczeń będzie weryfikowana w odniesieniu do wymogów obowiązujących w Regulaminie Projektu Nowa Jakość Edukacji-Bezpieczeństwo Wewnętrzne.

Serdecznie pozdrawiam