WEZWANIE DO BEZWZGLĘDNEJ DYSCYPLINY PRZY REALIZACJI KURSÓW PROJEKTU NOJAK

dodano 10 lipca 2015, o godzinie 21:58

Moi Kochani Uczestnicy Projektu NOJAK!

Zwracam się do Państwa z gorącą prośbą, aby Ci z Państwa, którzy uczestniczą w kursach i szkoleniach informowali mnie o każdym przypadku absencji w kursie lub szkoleniu, co najmniej na jeden dzień przed planowanym terminem nieobecności. W przypadku kursów długoterminowych kilka osób nie przybyło na zajęcia czerwcowe mimo wcześniejszego podania terminu i nie dało znaku co jest tego powodem. Nie wiemy więc co się dzieje, czy jest to definitywna rezygnacja, czy czasowa przerwa uczestnictwa w zajęciach uzasadniona racjonalną przyczyną.

Jakkolwiek rozumiem, iż są to dla Państwa miesiące wakacji lub zgodnie z duchem czasu tzw. working holidays, niemniej przypominam, że termin zajęć (w tym także ten z końca czerwca) był Państwu podany z bardzo dużym wyprzedzeniem. Absencja bez wcześniejszego usprawiedliwienia jest więc w tym wypadku sporą niefrasobliwością, zwłaszcza, że uczestniczą Państwo w zajęciach finansowanych ze środków publicznych. Stosownie więc do komunikatu, którzy wszyscy Uczestnicy otrzymali na indywidualne konta, proszę wszystkich nieobecnych o osobisty kontakt mailowy i wyjaśnienie swoich dalszych zamierzeń. Brak kontaktu może skutkować podjęciem działań dyscyplinujących.

Czekam cierpliwie, ale nie będzie to trwało wiecznie

Wasz Zawsze Czujny

Koordynator Projektu