DO BRONI! WEZWANIE DO UDZIAŁU W STUDENCKIEJ KONFERENCJI NAUKOWEJ PT. PRAWO BRONI PALNEJ I MATERIAŁÓW WYBUCHOWYCH

dodano 5 grudnia 2015, o godzinie 12:16

Wielce Szanowni Uczestnicy Projektu NOJAK oraz wszyscy INNI niezrzeszeni!

Uprzejmie zawiadamiam, iż w dniu 9 grudnia 2015 roku, odbędzie się pierwsza studencka organizowana wspólnie przez Koło Naukowe Prawa Publicznego Gospodarczego oraz Koło Naukowe Bezpieczeństwa Wewnętrznego studencka konferencja naukowa pt. „Prawo broni palnej i materiałów wybuchowych”. Konferencja odbędzie się w godzinach 12.00-16.40 w auli nr 2 Wydziału Prawa i Administracji. Obecność w konferencji objęta jest powszechnym obowiązkiem obrony w postaci świadczeń osobistych. Oferta udziału w konferencji jest adresowana zwłaszcza do uczestników Projektu, którzy brali udział w zadaniach objętych wsparciem finansowym. Z oczywistych względów nie wyobrażam sobie absencji uczestników kursu instruktora strzelectwa sportowego. Uprzejmie zawiadamiam, iż w związku z planowanymi podróżami studyjnymi, które zamierzamy objąć wsparciem z Projektu, udział w nich będzie uzależniony od aktywności społecznej w obszarach związanych z jego realizacją.

Gorąco zapraszam do udziału w konferencji

Wasz Nauczyciel i Koordynator