ZAJĘCIA PLENEROWE KURSU INSTRUKTORA SURWIWALU

dodano 6 kwietnia 2015, o godzinie 17:53

Wielce Szanowni Uczestnicy Projektu!

W związku ze zbliżającym się pierwszym plenerowym wyjazdem surwiwalowym, pozwalam sobie w wielkiej tajemnicy przekazać Państwu ogólne wytyczne pozyskane od Wykonawcy kursu.

„Lista rzeczy niezbędnych:

1. 2 pary butów trekkingowych (jedna para butów na zmianę)
  2. Ubrania nieprzemakalne (kurtka, bluza, spodnie, czapka, rękawiczki) + ciepła bielizna + zapasowe skarpety (preferowane ubranie „na cebulkę”)
  3. Śpiwór
  4. Suchy prowiant (na śniadania)
  5. Latarka (najlepiej czołowa) + baterie zapasowe
  6. Nóż
  7. Przybory higieniczne
  8. Tabletki/środki farmakologiczne (Jeżeli uczestnik ze względu na stan zdrowia przyjmuje wg zaleceń lekarza)
  9. Legitymacja studencka
  10. UBEZPIECZENIE (Jeśli ktoś nie dostarczył wykonawcy)

Proszę o zapoznanie i opracowanie trasy: