ZAPROSZENIE DO SEKCJI SPORTOWYCH AZS UŚ

dodano 29 listopada 2014, o godzinie 08:25

Szanowni Państwo Uczestniczący w Projekcie!

Przypominam, że niezależnie od starań na rzecz rozwoju duchowego, Uniwersytet Śląski, poprzez działalność Akademickiego Związku Sportowego, prowadzi także działalność wspierającą Państwa rozwój fizyczny. W ramach AZS UŚ mają Państwo dostęp do ponad 52 sekcji sportowych, w tym 8 sekcji sportów i sztuk walki. Oprócz możliwości rozwoju fizycznego, udział w sekcji jest także cennym uzupełnieniem umiejętności sportowych dla osób zainteresowanych udziałem w nieodpłatnych kursach instruktorskich przewidzianych dla Państwa w ramach projektu NOJAK:

  1. Kurs instruktora survivalu,
  2. Kurs instruktora samoobrony,
  3. Kurs instruktora strzelectwa sportowego,
  4. Kurs instruktora Point Shooting Tactical System.

Przypominam, że zdobycie kwalifikacji instruktorskich pozwala na zdobycie dodatkowych punktów podczas postępowania kwalifikacyjnego do służby w Policji.

Pragnę także podkreślić, iż jedną z sekcji dostępnych dla Państwa jest sekcja LACROSSE prowadzona przez Pana mgr Macieja Bożka. Jestem głęboko przekonany, że udział w sekcji prowadzonej przez Pana Macieja, będzie udanym połączeniem praktycznego zastosowania wiedzy z zakresu psychologii oraz umiejętności sportowych.

Serdecznie zapraszam 

Wasz Koordynator Projektu

Robert Netczuk 

http://azs.us.edu.pl/index.php/sekcje-azs

 

Przewiń do góry